29. 9. 2019 Kone a žena v pohybe s Tancúchmi (Vištuk, MODRA)

kone 2

Milá žena, pozývame ťa do septembrového bezpečného kruhu žien a koní, kde môžeš zažiť: liečivé STRETNUTIA s KOŇMI aj POHYB, TANEC a MEDITÁCIE v prírode. ZDIEĽANIE v bezpečnom kruhu žien v útulnej drevenej chatičke priamo na farme, s výhľadom na stádo koní.

Prečo toto všetko spolu?

Pretože ženy, kone, príroda a pohyb majú veľa spoločného.

Ak ťa láka predstava koní, nebude to náhoda. Majú pre teba odkaz. Možno máš v živote niečoho priveľa a možno ti niečo chýba. Možno len nevieš, čo znamená rovnováha a ako ju dosiahnuť. Ani my sme to nevedeli, ale hľadali sme a našli sme to. Cez kone, pohyb, prírodu a túžbu v srdci. A radi by sme sa o to podelili.

Program, ktorý sme pre teba pripravili ti poskytne príležitosť obnoviť svoju harmóniu a lepšie spoznať samu seba, svoje limitujúce vzorce aj skrytý potenciál - telesný aj duševný.

Počas vedených pohybových aktivít s Mari budeš môcť upevniť dôveru vo vlastné telo a roztancovať svoje srdce.
Ukážeme Ti pohyb úplne z inej stránky - hravej, príjemnej, podporujúcej.


Našim zámerom bude hľadanie rovnováhy cez pohyb. Pochopíš, kde ROVNOVÁHA začína a končí a ako sa s ňou hrať. Neminú nás témy ako zdravý chrbát, dýchanie či panvové dno.


Ukážeme si, ako môžeš lepšie vnímať svoje pocity, hýbať sa, reagovať a zostávať v spojení so sebou a s inými.

Spoločne s Danielou nahliadneme do sveta koní a ukážeme si v čom spočíva ich čaro. Budeme sa s koňmi rozprávať aj hrať a vyberieme sa s nimi objavovať kus prírody - v sebe aj okolo seba. A to, čo si sa doteraz naučila z kníh či seminárov osobného rozvoja, si budeš môcť overiť v praxi a uvidieť sa taká, aká naozaj si - pred najúprimnejšími a najkrajšími zrkadlami všetkých čias:-)

Budeme sa rozprávať so sebou aj s koňmi, hýbať sa aj spočívať v tichu. Nesľubujeme zázraky ani luxus hotela. Máme však pre vás srdce na dlani a luxus neobyčajne múdrej prírody.


Stretnutím sprevádzajú:

Daniela Tejkalová (www.danielatejkalova.sk)

Mari Lomnická (www.marialomnicka.eu )

a 7 koní na pastvine


PRIHLASOVANIE a VIAC INFO: daniela.tejkalova@gmail.com

Počet účastníčok: min 6 a max 8 žien.

Cena: 65 eur (záloha 30 eur, splatná do 20.9.2019)

Občerstvenie a pitie v cene semináru.

Možnosť doobjednania domáceho vege obedu v cene 5 eur/osoba.

Praktické info:

Nie sú potrebné žiadne skúsenosti s koňmi a nevadí ani ak sa ich bojíš. Možno práve preto príď... majú pre teba odkaz:-) Nebudeme na koňoch jazdiť, budeme sa s nimi „zhovárať“ zo zeme a v pre teba bezpečnej vzdialenosti. Ku koňom je potrebná pevná obuv alebo gumáky vhodné do blata a oblečenie podľa počasia.

Stretnutie je vhodné aj pre ženy „koniarky“, ktoré chcú objaviť trochu iný rozmer spolužitia s koňmi či podporiť svoje „jazdecké“ umenie obohacujúcimi telesnými a duševnými cvičeniami.

Na pohybové aktivity v chate je potrebné pohodlné viacvrstvové oblečenie a teplé ponožky (pre zaistenie potrebného tepla). Prosím doneste si karimatku a vlastnú deku a vankúšik.

Miesto: Rodinná farma VIŠTUK

Pozor, navigácia vás môže naviesť od Šenkvíc cez pole smer „nikam“, takže je potrebné najskôr vojsť do dediny Vištuk a potom navigáciu obnoviť.

(na webe www.danielatejkalova.sk/kontakt pozri mapku a do auta vezmi aj kamarátku)


Viac info a prihlasovanie:
BUTTON tancuchy workshop

 

Daniela.tejkalova@gmail.com, 0918 430 50
https://www.danielatejkalova.sk/kontakt/

maria@ventrocentrum.sk
http://www.marialomnicka.eu
0907 385 659

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.